Програма PROF CAMP — включись у професію

75480_original

Попереду осінні канікули. Для школярів – це чудовий час, щоб відпочити, поспілкуватися з друзями та… обрати майбутній фах.

Цієї осені Університет «КРОК» пропонує старшокласникам взяти участь у роботі профорієнтаційного табору PROF CAMP, де вони зможуть дізнатися про різні професії та зробити крок до усвідомленого вибору власного професійного майбутнього.

PROF CAMP — це шанс для старшокласників зробити канікули яскравішими, а їхнє майбутнє зрозумілішим і ближчим. Проект розрахований на учнів 9-11 класів. У програмі п’ятиденного табору – презентація професій, профорієнтаційне тестування, ділові ігри, екскурсії на підприємства, майстер-класи з hand-made, тренінги з особистісного розвитку та психологічний тренінг із підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Метою проведення PROF CAMP є допомога школярам у свідомому виборі професії та сприяння особистісному розвитку учасників.

З попередньою програмою PROF CAMP можна ознайомитися за наступним посиланням.

Дата проведення: 28 жовтня — 2 листопада 2013 року.

Загальна вартість участі: 150 грн. Учасники заходу: учні 9-11 класів.

Он-лайн реєстрація учасників обов’язкова. Заповнити реєстраційну форму.

Детальна інформація за телефонами: (044) 455-57-57, 093-420-58-85 (Ірина Пінчук).

Університет гарантує професіоналізм фахівців, які допомагатимуть дітям зробити крок до вибору майбутньої професії, стати впевненішими та наполегливішими на шляху до мрії.