Приватні школи

Приватні школи як альтернатива масовим школам почали виникати в 1991 році. Такі школи орієнтовані на дітей з особливими фізичними та інтелектуальними потребами. Приватних шкіл в Україні значно менше, ніж  в країнах Європи. Сьогодні справами фінансування приватних закладів освіти переймаються батьки, інвестиційні фонди.

У Луцьку – освітньому центрі помітним навчальним закладом є приватна школа духовно-естетичного розвитку імені Володимира Рівноапостольного князя. Цей вважається лідером дошкільної і середньої освіти в Луцьку.

Освітній центр «Світлинка» включає приватний садочок та приватну загальноосвітню  школу  І ступеня.

Мовні та комп’ютерні курси, школа раннього розвитку й інтенсивний річний курс підготовки до школи пропонує «Світлинка». Вихованці школи мають можливість навчатися в сучасних класах, відвідувати спортивні, танцювальні та хореографічні зали, творчу майстерню, ігрові, спальні для дошкільнят, їдальню, клас для релаксації, дитячий майданчик. Всі приміщення оснащені сучасним обладнанням, естетично оформлені, мають необхідну розвиваючу навчально-методичну базу та інформаційно-технічні засоби.

Приватна школа «Світлинка» пропонує:

  • навчання в міні-класах;
  • вивчення англійської мови за сучасною методикою;
  • комп’ютерне навчання з першого класу;
  • ейдетики (мистецтво запам’ятовування);
  • домашня кухня;
  • навчання – повний день до 19:00.

Ще одна особливість приватної школи в тому, що батьки дітей мають можливість бути присутніми на будь-якому уроці та спробувати будь-яку страву в їдальні.

Дитячий садочок працює до 19:00 – спортивні ігри, прогулянка, індивідуальні, розвиваючі заняття з дітьми.

Специфіка навчання – лінгвістичний і естетичний профіль. Значну увагу в навчальному закладі приділяють духовному вихованню: православне читання, перегляд православних дисків, музики.

«Світлинка» – кращий вибір для навчання і розвитку дитини.

Приватна спеціалізована «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня «Скарбниця мудрості»  з поглибленим вивченням іноземних мов та християнської етики. Школа є інклюзивною, пристосованою для дітей з особливими фізичними потребами.

Основними завданнями школи «Скарбниця мудрості» є :

  • дати кожному учневі вивчати академічну програму, яка б змогла ефективно спорядити її для придбання подальшої освіти;
  • здійснювати максимальний вплив за допомогою Святого Писання та особистого прикладу життя працівників школи на мислення вихованців.

Школа має всі необхідні умови для перебування і навчання дітей з фізичними  потребами: санвузол, пандус, ліфт, робочі місця.

Колектив школи – це висококваліфіковані працівники, що мають досвід роботи з дітьми.

Основна мета «Скарбниці мудрості» – формувати знання про Бога, Його закони, прищеплювати моральні, соціальні, етичні норми життя.

Приватна християнська школа забезпечує високий рівень освіти та високий рівень християнських цінностей.