Вивчаємо іноземні мови в Луцьку!

Вивчення іноземних мов у Луцьку можливе не тільки в університетах чи школах, але і спеціалізованих закладах, що надають  широкий спектр вивчення, удосконалення і підтримання відповідного рівня володіння іноземною мовою.

Центр вивчення іноземних мов «MANDARIN»:

Ефективне навчання, використання найновіших методик та технологій, залучення висококваліфікованих спеціалістів, які мають досвід роботи та стажування за кордоном. Велика увага в мовному центрі «MANDARIN» приділяється  правильній вимові, орієнтація на мову «живого» спілкування. У школі традиційно проводять екскурсії, виставки, акції, мовні вечірки. Існує також міні-бібліотека, в якій учні можуть користуватися унікальними книгами англійською, німецькою, польською та іншими мовам. Для кожного із слухачів наших курсів доступна також аудіотека та відеотека з новинками кіно та улюбленими фільмами мовою оригіналу.

Мовний центр «Світ» :

Це кваліфіковане вивчення англійської, німецької, іспанської, італійської, польської, китайської, чеської, французької мови та мови фарсі. Заклад видає нотаріальне посвідчення перекладу. Після закінчення навчання вручається посвідчення знань – офіційний сертифікат Волинського національного університету ім. Лесі Українки. Некомерційні курси вивчення іноземних мов. Мовний центр «СВІТ» (Волинський національний університет імені Лесі Українки): кваліфіковане навчання та професійні переклади з нотаріальним посвідченням (англійська, іспанська, італійська, німецька, китайська, польська, російська, французька, чеська мови та мова фарсі). Посвідчення знань офіційним сертифікатом Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Центр іноземних мов «Лінгва Всесвіт»:

Це сучасні курси вивчення іноземних мов для дітей і дорослих.  Основною викладання центру є комунікативна методика, яка вже перших заняттях дозволяє розмовляти іноземною мовою. Навчання проводить колектив досвідчених, творчих викладачів, що мають досвід навчання і роботи за кордоном. Пропонуються такі форми навчання: індивідуальні заняття, групи для дітей від 5 років, групи для школярів, для дорослих, корпоративне навчання. Тривалість навчання від трьох місяців.

Школа раннього розвитку «Helen Doron EarlyEnglish» :

Школа пропонує результативну методику раннього розвитку та легкого вивчення англійської мови: уроки у формі розвиваючих вправ та інтерактивних ігор, сертифіковані викладачі, якісні та структуровані навчальні матеріали, невеличкі групи учнів, домашня приязна атмосфера. Також присутній вечірній babysitting з елементами розмовної англійської мови. Тривалість навчання 10 місяців.  Англійська для дітей від Хелен Дорон — це заняття в атмосфері уваги, радості, піклування та захоплюючого процесу навчання.

Школа ВІП бджіл іноземних мов:

Пропонується вивчення англійської, китайської, німецької, польської, іспанської, іранської мови. Переклад усний: переговори, конференції, переговори, супровід  делегацій; перекладацький супровід у відрядженнях, письмовий переклад; нотаріальне засвідчення письмового перекладу. Школа передбачає заняття з «нуля», для початківців, для тих, хто продовжує вивчати мову, підготовка до тестів, співбесід.  Тривалість навчання від 10 уроків.